My Story

S jógou jsem se poprvé setkala v roce 1990, byl to rok, jistě i pro mnohé další, plný objevování nových věcí, které se už "mohly". Ale nebylo to tak, že bych si sama jógu vyhledala, ona se mi vnutila. V rodině se zkrátka začala praktikovat a já jsem se tak nějak přidávala. Začala jsem pozvolna a obezřetně. Pamatuji si, že jsem skoro ničemu nerozuměla, ale všechny jógové pozice jsem zvládala výborně, a to díky mnohaleté průpravě z moderní gymnastiky.

Jógu jsem praktikovala asi 5 let než jsem si udělala první certifikát na výuku a začala jsem vést lekce zcela zdarma. Kurzy jsem vedla např. v jedné manželské poradně nebo také v Brně na Kociánce. Postupně jsem se z rodné jógové organizace stáhla a začala praktikovat jógu individuálně a řekněme i z větší dálky.

Změna přišla v roce 2015, kdy jsem věděla, že chci dělat jinou práci. Byla jsem tehdy již 11 let na pozici HR v nadnárodní korporaci a touha dělat " něco jiného" se naplnila tak plynule, bez překážek a zcela samozřejmě, že to vypadalo jako něco naprosto přirozeného.

Říci, že moje práce je mým koníčkem, není přesné, neboť jóga je směrem,  prostorem a obsahem mého života.

IMG_3280.jpg

OSVĚDČENÍ

Kurz Jogové filozofie a etiky/ Univerzita Karlova v Praze FF a Česká akademie jógy, v rozsahu 220 hodin, 2020.

Učitel jógy 2.tř. / Univerzita Karlova v Praze FTVS a Česká akademie jógy, v rozsahu 220 hodin, 2016.

Rope Skipping, v rozsahu 8 hodin, 2014.

CERTIFIKÁTY

Dornova metoda plus a Breussovy masáže, Prouzová, Púry, 2012.

Učitel jógy 3. tř., JDŽ, 1995.